Log in

Premios del Concurso de Presentaciones

Concurso de Presentaciones Infantiles

Image 

Millor Presentació
Primer Premi.- Na Jordana
Segon Premi.- Carrera Malilla- Ingenier Joaquín Benlloch
Tercer Premi.- Ripalda- Soguers
Quart Premi.- Duc de Gaeta- Pobla de Farnals
Quint Premi.- Monasteri de Poblet- Aparicio Albiñana
Sext Premi.- Fray J. Rodríguez- Pintor Cortina

Millor Actriu

Primer Premi
Itziar Silvestre Ortiz, en el paper de Tere, de la Falla Duc de Gaeta- Pobla de Farnals

Segon Premi
Laura Campos, en el paper de Laura, de la Falla Ripalda- Soguers

Tercer Premi
Mairen Esteve, Serrano en el paper de Lorena, de la Falla Carrera Malilla- Enginyer Joaquim Benlloch

Millor Actor

Primer Premi
Diego Rico Hinarejos, en el paper de Component de la comissió, de la Falla Na Jordana

Segon Premi
Adrian Nicolau Albert, en el paper de Xitus, de la Falla Fra J. Rodriguez- Pintor Cortina

Tercer Premi
Sergio Olmo Requena, en el paper de Mike, de la Falla Carrera Malilla- Joaquín Benlloch

Millor Direcció

Ex - aequo Paco Pellicer, de la Falla Na Jordana i Laura Caballero i María Caballero, de la Falla Carrera Malilla- Ingenier Joaquín Benlloch

Concurso Presentaciones Mayores Categoria A

Image 

Millor Presentació
Primer Premi.- Na Jordana
Segon Premi.- Monasteri de Poblet- Aparicio Albiñana
Tercer Premi.- Nort- Dr. Zamenhoff
Quart Premi.- Plaza El Pilar
Quint Premi.- Actor Mora- Avda. Constitució
Sext Premi.- Carrera Sant Lluis- Dr. Waskman

Primer Premi
Ex Aequo Carme Borrego- Eva Atienza i Mª Josep Gallego, de la Falla Na Jordana

Segon Premi
Ampar Felici, de la Falla Nort- Dr. Zamenhoff

Tercer Premi
Pilar Rochina, de la Falla Actor Mora- Avda. Constitució

Millor Actor

Primer Premi
Pere Borrego, de la Falla Na Jordana

Segon Premi
Fran de la Hoz, de la Falla Monasteri de Poblet- Aparicio Albiñana

Tercer Premi
Boro Guzmán, de la Falla Actor Mora-Avda.Constitució

Millor Direcció
Paco Pellicer, de la Falla Na Jordana

Concurso Presentaciones Mayores Categoria B

Image 

Millor Presentació

Primer Premi.- Cadis- Retor Femenia
Segon Premi.- Sant Josep de la Montanya- Terol
Tercer Premi.- Duc de Gaeta- Pobla de Farnals
Quart Premi.- Ripalda- Soguers
Quint Premi.- Palleter- Erudit Orellana
Sext Premi.- Creu i Mislata

Millor Actriu

Primer Premi
Angeles Hernández, en el paper de Mare Felixia de la Falla Cadis-Retor Femenia

Segon Premi
Ex Aequo A Carol López, en el paper de Germana Borina, i Laura Cuesta, en el paper de Germana Oñata, de la Falla Cadis-Retor Femenia

Tercer Premi
Amparo Cuartero, en el paper de Blancafelix, de la Falla Sant Josep de la Montanya- Terol

Millor Actor

Menció Honorifica
Carlos Alarcón, en el paper d´obrer de Vila, de la Falla Cadis- Retor Femenia, per la bona interpretació d'un personage sense text

Primer Premi
Jaume Bronchud, en el paper de Retor Femenia, de la Falla Cadis- Retor Femenia

Segon Premi
Nick Briggs, en el paper de Mare Obama, de la Falla Cadis- Retor Femenia

Tercer Premi
Marcos Soriano, en el paper de Justi- Juratman, de la Falla Duc de Gaeta- Pobla de Farnals

Millor Direcció
Angeles Hernández i Jaume Bronchud, de la Falla Cadis- Cura Femenia


Publicidad