Error
  • required id
  • required category
  • required profile
  • required type
  • Error the gallery with an id of: 0 is not published
Log in

Saragüells para todos

alt

Concurs Literari d'Obres Inèdites de Teatre en Llengua Valenciana

PRIMER PREMI A L'OBRA: ESTAR CALLAT EN EL TEMPS de Joan Ortega

SEGON PREMI A L'OBRA: EL REBOST DE LES MONGES de Inmaculada Ballester

TERCER PREMI A L'OBRA: L'AMOR, EL SEXE I ALTRES DESASTRES de Josep Boix

QUART PREMI A L'OBRA: LA MILLOR PARELLA DEL MON de Francesc Giménez

QUINT PREMI A L'OBRA: L'EDAT NO PERDONA de Joan Ortega


alt
Concurs Literari d'Apropósit en Llengua Valenciana

PRIMER PREMI A L'OBRA: HEM PERDUT EL JUÍ!! de Manuel Andrés Zarapico

SEGON PREMI A L'OBRA: DE PERDUTS A LA MUNTANYA de Jaume López y Ángeles Hernández

TERCER PREMI A L'OBRA: PARANORMAL FALLERITY de Manuel Andrés Zarapico


alt
Premi de la Taula Valenciana d'Autors Teatrals

A L'OBRA: LA VENJANÇA DE PLUTÓ de Josep Bea Mataix
DE LA FALLA PERIS I VALERO- CUBA




OBRA CURTA B

MILLOR OBRA INEDITA

A L'OBRA: PIS COMPARTIT de Juan Vte Julia Mateu
DE LA FALLA PRIMAT REIG- VINAROS

MILLOR ESCENOGRAFIA

A L'OBRA: LA PROCESSO PER MA CASA
DE LA FALLA YECLA- CDAL BENLLOCH

MILLOR ACTOR/ACTRIU NOVELL

A: OLGA CORBIN ALITE
EN EL PAPER DE OLGA
EN L'OBRA JO VULL SER JOVE
DE LA FALLA A.OLAECHEA- S. MARCEL•LI

MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT

A: RAFEL LLORET NAVARRO
EN EL PAPER DE SEMIFUSA
EN L'OBRA  ALES DE CERA
DE LA FALLA CONSERVA- BERENGUER MALLOL

MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT

A: LOLA SOLER PIQUERES
EN EL PAPER DE  CONXA
EN L'OBRA  ANIMA INFIDEL
DE LA FALLA RUBEN DARIO- FRA LLUIS COLOMER

MILLOR ACTOR PRINCIPAL

A: RODOLFO PERALES VILLANUEVA
EN EL PAPER DE   BERNAT
EN L'OBRA  ALES DE CERA
DE LA FALLA  CONSERVA- BERENGUER MALLOL

MILLOR ACTRIU PRINCIPAL

A: ANGELES HERNANDEZ GRACIA
EN EL PAPER DE   LAURA
EN L'OBRA  DOS EN LA CORNISA
DE LA FALLA CADIS- CURA FEMENIA

MILLOR DIRECTOR

A: RODOLFO PERALES VILLANUEVA
EN L'OBRA  ALES DE CERA
DE LA FALLA CONSERVA- BERENGUER MALLOL

MILLOR OBRA

PRIMER PREMI A L'OBRA DOS EN LA CORNISA
DE LA FALLA CADIS- CURA FEMENIA

SEGON PREMI A L'OBRA ALES DE CERA
DE LA FALLA  CONSERVA- BERENGUER MALLOL

TERCER PREMI A L'OBRA  CRIATURES
DE LA FALLA TOMASOS- CARLES CERVERA

QUART PREMI A L'OBRA L'ORQUESTRA DE SENYORETES
DE LA FALLA PLAÇA DE JESUS

QUINT PREMI A L'OBRA LA PROCESSO PER MA CASA
DE LA FALLA  YECLA- CDNAL BENLLOCH


alt
OBRA CURTA A

MILLOR OBRA INEDITA

A L'OBRA: LA CAIXA FORTA de Kepa Llona
DE LA FALLA PALLETER- ERUDIT ORELLANA

MILLOR ESCENOGRAFIA

A L'OBRA: TRES I UN QUADRE
DE LA FALLA FRAI J. RODRIGUEZ- PINTOR CORTINA

MILLOR ACTOR/ACTRIU NOVELL

A: ANDREA LOPEZ
EN EL PAPER DE ELLA 1
EN L'OBRA PARELLES DE FET, DE FET PARELLES
DE LA FALLA MANUEL DE FALLA- LOPEZ IBOR- TAMARINDOS

MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT

A: GASPAR ZAMORA ALBARRACIN
EN EL PAPER DE JIM
EN L'OBRA SOCIS (A L'ALTRE COSTAT DEL RIU)
DE LA FALLA NADOR- MIRACULOSA

MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT

A: CARMEN I. SANCHO FRAU
EN EL PAPER DE   ACTRIU 1
EN L'OBRA  CRIATURES
DE LA FALLA  BORRULL- TURIA

MILLOR ACTOR PRINCIPAL

A: JUAN MANUEL GARCIA CASTELLANO
EN EL PAPER DE   FRED
EN L'OBRA  SOCIS (A L'ALTRE COSTAT DEL RIU)
DE LA FALLA NADOR- MIRACULOSA

MILLOR ACTRIU PRINCIPAL

A: INMACULADA GUERRERO BOLINCHES
EN EL PAPER DE   ACTRIU 2
EN L'OBRA CRIATURES
DE LA FALLA BORRULL- TURIA

MILLOR DIRECTOR

PREMI EX AEQUO

A: GASPAR ZAMORA ALBARRACIN
EN L'OBRA SOCIS (A L'ALTRE COSTAT DEL RIU)
DE LA FALLA  NADOR- MIRACULOSA

A: JOSE SAIZ MARTIN
EN L'OBRA   TRES I UN QUADRE
DE LA FALLA FRAI J. RODRIGUEZ- PINTOR CORTINA

MILLOR OBRA

PRIMER PREMI A L'OBRA SOCIS (A L'ALTRE COSTAT DEL RIU)
DE LA FALLA NADOR- MIRACULOSA

SEGON PREMI A L'OBRA TRES I UN QUADRE
DE LA FALLA FRAI J. RODRIGUEZ- PINTOR CORTINA

TERCER PREMI A L'OBRA CRIATURES
DE LA FALLA BORRULL- TURIA

QUART PREMI A L'OBRA NIT DE FUNCIO
DE LA FALLA DOMENEC OROZCO- BAILEN

QUINT PREMI A L'OBRA PARELLES DE FET, DE FET PARELLES
DE LA FALLA MANUEL DE FALLA- LOPEZ IBOR- TAMARINDOS


alt

OBRA LLARGA

MILLOR OBRA INEDITA

A L'OBRA: LA VENJANÇA DE PLUTÓ de Josep Bea Mataix
DE LA FALLA PERIS I VALERO- CUBA

MILLOR ESCENOGRAFIA

A L'OBRA: AMOR PLATUNIC
DE LA FALLA MERCAT DE RUSSAFA

MILLOR ACTOR/ACTRIU NOVELL

A: ADRIAN SANTES GENOVES
EN EL PAPER DE AITOR
EN L'OBRA  G.A.T.
DE LA FALLA L'ELIANA- CID

MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT

A: VICENT VILLALBA BORJA
EN EL PAPER DE  SR. FELIU
EN L'OBRA  POLITICAMENT INCORRECTE
DE LA FALLA  ACTOR MORA- AVDA CONSTITUCIO

MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT

A: ANA BELEN SASTRIQUES
EN EL PAPER DE CORTEJO
EN L'OBRA MANS QUIETES
DE LA FALLA  AVDA GIORGETA- ROIS DE CORELLA

MILLOR ACTOR PRINCIPAL

A: ALFREDO FERRANDO
EN EL PAPER DE  ARGA
EN L'OBRA  EL MALALT IMAGINARI
DE LA FALLA FRAI J. RODRIGUEZ- P. CORTINA

MILLOR ACTRIU PRINCIPAL

PREMI EX AEQUO

A: MARISOL MACIAS
EN EL PAPER DE  DONA 5 / SATCHER MASOC
EN L'OBRA  HOMENS
DE LA FALLA A. OLAECHEA- SANT MARCEL•LI

A: MARIA TORRAS
EN EL PAPER DE DONA 4 / MARQUES DE SADE
EN L'OBRA HOMENS
DE LA FALLA A. OLAECHEA- SANT MARCEL•LI

MILLOR DIRECTOR

A: VICENT LOPEZ
EN L'OBRA HOMENS
DE LA FALLA A. OLAECHEA- SANT MARCEL•LI

MILLOR OBRA

PRIMER PREMI A L'OBRA HOMENS
DE LA FALLA A. OLAECHEA- SANT MARCEL•LI

SEGON PREMI A L'OBRA MANS QUIETES
DE LA FALLA AVDA GIORGETA- ROIS DE CORELLA

TERCER PREMI A L'OBRA AMOR PLATUNIC
DE LA FALLA MERCAT DE RUSSAFA

QUART PREMI A L'OBRA L'AUGMENT
DE LA FALLA SEVILLA- DENIA

QUINT PREMI A L'OBRA EL MALALT IMAGINARI
DE LA FALLA FRAI J. RODRIGUEZ- PINTOR CORTINA

Canal Youtube

Canal Youtube

Publicidad