Premis Secció Especial Infantil 2021

1r Premi a la Falla 12 Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal (José Gallego Gallego)

2n Premi a la Falla 145 Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals (Fernando Foix Fabregat)

3r Premi a la Falla 44 Mestre Gozalbo-Comte d'Altea (Sergio Amar Medina)

4rt Premi a la Falla 143 Reina-Pau-Sant Vicent (Francisco Sanabria Casado)

5é Premi a la Falla 22 Exposició-Misser Mascó (Joan S. Blanch)

6é Premi a la Falla 227 Gayano Lluch (Salva Bañuls Ferrer)

7é Premi a la Falla 177 Sueca-Literat Azorín (Gonzalo Gabriel Rojas Rodríguez)

8é Premi a la Falla 112 Malva-Rosa-Antoni Ponz-Cavite (Mario Pérez Sánchez)

9é Premi a la Falla 9 Na Jordana (Miguel Hernández Aguelo)

10é Premi a la Falla 83 Císcar-Borriana (Xavier Gámez Chisvert)

11é Premi a la Falla 149 Comte de Salvatierra-Ciril Amorós (Gregorio Acebedo García)

12é Premi a la Falla 204 Espartero-Ramón i Cajal (David Manuel Moreno Terrón)

13é Premi a la Falla 181 Barri Beteró (Sergio Gómez Ferrer)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 9 Na Jordana (Miguel Hernández Aguelo)

2n Premi a la Falla 227 Gayano Lluch (Salva Bañuls Ferrer)

3r Premi a la Falla 22 Exposició-Misser Mascó (Joan S. Blanch)

  

Premis secció 1ª

 1r Premi a la Falla 100 Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel·lí (Raúl García Pertusa)

2n Premi a la Falla 34 Pilar (Pl.) (Xavier Gurrea Belenguer)

3r Premi a la Falla 78 Bisbe Amigó-Conca (Gonzalo Gabriel Rojas Rodríguez)

4rt Premi a la Falla 14 Almirant Cadarso-Comte d'Altea (José Enrique Ginestar Morán)

5é Premi a la Falla 384 Santa Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá (Rubén Arcos Martí)

6é Premi a la Falla 278 Joaquim Costa-Comte d'Altea (Gio Torres)

7é Premi a la Falla 284 Ceramista Ros-Josep Maria Mortes Lerma (Pedro Rodríguez Marín)

8é Premi a la Falla 65 Serrans-Els Furs (Pl.) (David Ojeda Amorós)

9é Premi a la Falla 1 Mercat Central (Pl.) (Xavier Ureña Ródenas)

10é Premi a la Falla 84 Gravador Esteve-Ciril Amorós (Xavier Gámez Chisvert)

11é Premi a la Falla 6 Llanterna-Na Rovella-Av.Oest (D'art Faller)

12é Premi a la Falla 317 Camí Nou de Picanya-Nicolau Primitiu (Salvador Ferris Cerveró)

13é Premi a la Falla 388 Manuel Melià i Fuster-Carlos Cortina (Javier Rico Catalán)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 34 Pilar (Pl.) (Xavier Gurrea Belenguer)

2n Premi a la Falla 278 Joaquim Costa-Comte d'Altea (Gio Torres)

3r Premi a la Falla 284 Ceramista Ros-Josep Maria Mortes Lerma (Pedro Rodríguez Marín)

 

Premis secció 2ª

1r Premi a la Falla 187 Regne de València-Duc de Calàbria (Luis Enguídanos Montoro)

2n Premi a la Falla 59 Ares d'Alpont-Castell de Pop (Miriam García Sandemetrio)

3r Premi a la Falla 28 Cuba-Literat Azorín (Mario Pérez Sánchez)

4rt Premi a la Falla 89 Sant Vicent-Periodista Azzati (José Luis Platero Cosi)

5é Premi a la Falla 49 Barraca-Espadà (Bernardo Estela Parra)

6é Premi a la Falla 101 Carrera de Malilla-Enginyer J. Benlloch (David Ojeda Amorós)

7é Premi a la Falla 173 Jesús-Sant Francesc de Borja (Rubén Arcos Martí)

8é Premi a la Falla 316 Arxiduc Carles-Músic Gomis (Vicente Gomar Vidal)

9é Premi a la Falla 178 Illes Canàries-Trafalgar (José Fuster García)

10é Premi a la Falla 55 Sapadors-Vicent Lleó (Ángel Navarro Requena)

11é Premi a la Falla 242 Ribera-Convent Santa Clara (Xavier Gámez Chisvert)

12é Premi a la Falla 330 Vicent Sancho Tello-Xile (Ángel Navarro Requena)

13é Premi a la Falla 31 Lo Rat Penat (Teodora Chichanova)

14é Premi a la Falla 375 Albereda-França (Gregorio Acebedo García)

15é Premi a la Falla 358 Andreu Piles Ivars-Salvador Tuset (Sergio Alcañiz Valiente)

16é Premi a la Falla 300 Santa Maria Micaela-Martí l'Humà (Georgina Torres García)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 173 Jesús-Sant Francesc de Borja (Rubén Arcos Martí)

2n Premi a la Falla 59 Ares d'Alpont-Castell de Pop (Miriam García Sandemetrio)

3r Premi a la Falla 178 Illes Canàries-Trafalgar (José Fuster García)

 

Premis secció 3ª

1r Premi a la Falla 29 Peu de La Creu-En Joan de Vila-Rasa (Borja Llorens Mata)

2n Premi a la Falla 291 Jerónima Gales-Litògraf Pascual Abad (Sergio Alcañiz Valiente)

3r Premi a la Falla 292 Mestre Arambul Sanz-Campanar (Ricardo Balanzá Martínez)

4rt Premi a la Falla 289 Isabel la Catòlica-Ciril Amorós (Ángel Navarro Requena)

5é Premi a la Falla 162 Grups Mare de Déu del Carme (Emilio Tamarit Simón)

6é Premi a la Falla 302 Xiva-Francisco de Llano (Salvador Dolz Rubio)

7é Premi a la Falla 107 Bilbao-Maximilià Thous (Jorge Gil Sapiña)

8é Premi a la Falla 377 Avda.França-Alfred Toràn i Olmos (Carlos Herrero Muria)

9é Premi a la Falla 129 Ramiro de Maeztu-Els Lleons (Manolo Martínez Reig)

10é Premi a la Falla 165 Pizarro-Ciril Amorós (José Ramón Lisarde Ferrer)

11é Premi a la Falla 169 Major-Moraira-Natzaret (Joaquín Martí Fernández)

12é Premi a la Falla 228 Arquitecte Alfaro-Francesc Cubells (María Esteban y Samuel Martínez)

13é Premi a la Falla 235 Barri de La Llum (Emilio Tamarit Simón)

14é Premi a la Falla 39 Castelló-Sogorb (Joaquín Foix Gellida Ximo)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 291 Jerónima Gales-Litògraf Pascual Abad (Sergio Alcañiz Valiente)

2n Premi a la Falla 29 Peu de La Creu-En Joan de Vila-Rasa (Borja Llorens Mata)

3r Premi a la Falla 289 Isabel la Catòlica-Ciril Amorós (Ángel Navarro Requena)

 

Premis secció 4ª

1r Premi a la Falla 328 Enginyer Manuel Maese-Cristóbal Llorens (Salvador Dolz Rubio)

2n Premi a la Falla 32 Doctor Serrano-Carles Cervera-Clero (Ausias Estrugo Maño)

3r Premi a la Falla 158 Albacete-Marvà (Miriam García Sandemetrio)

4rt Premi a la Falla 67 Lluís Lamarca-Velàzquez (Joaquín Foix Gellida Ximo)

5é Premi a la Falla 192 Ramiro de Maeztu-Humanista Furió (Sergio Alcañiz Valiente)

6é Premi a la Falla 111 Burjassot-Pare Carbonell (Juan José Salóm Díaz)

7é Premi a la Falla 184 Indústria-Sants Just i Pastor (Manolo Martínez Reig)

8é Premi a la Falla 231 Poeta Alberola-Totana (Carlos Herrero Muria)

9é Premi a la Falla 10 Oest (Emilio Tamarit Simón)

10é Premi a la Falla 232 Pius XI-Fontanars (José Jarauta Navajas)

11é Premi a la Falla 183 Illes Canàries-Dama d'Elx (Ángel Navarro Requena)

12é Premi a la Falla 331 Marqués de Solferit (Teodora Chichanova)

13é Premi a la Falla 226 Doctor Joan Josep Dómine-Port (Marisa Falcó y Paco Pellicer)

14é Premi a la Falla 86 Blocs Platja (Borja Llorente Castillo de Alzira)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 192 Ramiro de Maeztu-Humanista Furió (Sergio Alcañiz Valiente)

2n Premi a la Falla 67 Lluís Lamarca-Velàzquez (Joaquín Foix Gellida Ximo)

3r Premi a la Falla 158 Albacete-Marvà (Miriam García Sandemetrio)

 

Premis secció 5ª

1r Premi a la Falla 380 Pintor Maella-França-Menorca (Salvador Dolz Rubio)

2n Premi a la Falla 179 Ferros-Joan Baptista Perales (Borja Llorens Mata)

3r Premi a la Falla 274 Tenda (Pl.) (Bernardo Estela Parra)

4rt Premi a la Falla 260 Barri de Sant Isidre (José Ramón Lisarde Ferrer)

5é Premi a la Falla 197 Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana (Borja Lorente Castillo)

6é Premi a la Falla 41 Cuba-Puerto Rico (Manolo Martínez Reig)

7é Premi a la Falla 140 Sant Josep de la Muntanya-Terol (José Fuster García)

8é Premi a la Falla 122 Cervantes-Pare Jofré (Xaume Torrent Arenas)

9é Premi a la Falla 11 Mercé (Pl.) (Salvador Ferris Cerveró)

10é Premi a la Falla 53 Pintor Segrelles (Pl.) (Kuebien Valencia SL)

11é Premi a la Falla 151 Just Vilar-Mercat del Cabanyal (Vicente Domínguez Pérez)

12é Premi a la Falla 79 Ferran el Catòlic-Àngel Guimerà (Francisco Mesado Poveda)

13é Premi a la Falla 288 Periodista Gil Sumbiela-Assutzena (Javier Rico Catalán)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 179 Ferros-Joan Baptista Perales (Borja Llorens Mata)

2n Premi a la Falla 260 Barri de Sant Isidre (José Ramón Lisarde Ferrer)

3r Premi a la Falla 197 Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana (Borja Lorente Castillo)

 

Premis secció 6ª

1r Premi a la Falla 61 Marqués de Montortal-Josep Esteve (Xavier Gurrea Belenguer)

2n Premi a la Falla 3 Doctor Collado (Pl.) (Xavier Ureña Ródenas)

3r Premi a la Falla 254 Pare Santonja-Cardenal Benlloch (Sergio Guijarro Pastor)

4rt Premi a la Falla 174 Pintor Salvador Abril-Peris i Valero (Ángel Navarro Requena)

5é Premi a la Falla 247 Lleons-Poeta Mas i Ros (Marisa Falcó y Paco Pellicer)

6é Premi a la Falla 366 Santiago Rusiñol-Comte de Lumiares (Javier Rico Catalán)

7é Premi a la Falla 249 Segòvia (Pl.)-Doctor Tomàs Sala (Emilio Tamarit Simón)

8é Premi a la Falla 26 Ciutat de l'Artista Faller (E. Gisbert-Chichanova-Miriam (Socarr-Art))

9é Premi a la Falla 77 Barri de Sant Josep (Lorenzo Fandos-Pablo Fandos)

10é Premi a la Falla 176 Campanar-Hipòlit Rovira (Daniel Barea Ortiz)

11é Premi a la Falla 102 Félix Pizcueta-Ciril Amorós (Joaquín Martí Fernández)

12é Premi a la Falla 276 Carrera de Malilla-Illa Cabrera (Art i Restauració Sanchis Ferragut SL)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 174 Pintor Salvador Abril-Peris i Valero (Ángel Navarro Requena)

2n Premi a la Falla 249 Segòvia (Pl.)-Doctor Tomàs Sala (Emilio Tamarit Simón)

3r Premi a la Falla 61 Marqués de Montortal-Josep Esteve (Xavier Gurrea Belenguer)

 

Premis secció 7ª

1r Premi a la Falla 45 Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbà (Javier Rico Catalán)

2n Premi a la Falla 43 Marqués de Montortal-Berní i Català (Jose Fuster García)

3r Premi a la Falla 188 Primat Reig-Vinaròs (Juan José Salóm Díaz)

4rt Premi a la Falla 54 Joaquim Costa-Borriana (Vicente Domínguez Pérez)

5é Premi a la Falla 217 Espartero-Músic Plasència (Carlos Herrero Muria)

6é Premi a la Falla 144 Progrés-Teatre de la Marina (Inma López Ebri)

7é Premi a la Falla 325 Mestre Rodrigo-General Avilés (Manolo Martínez Reig)

8é Premi a la Falla 295 Camí de Montcada-Pintor Jacomart (Vicente Francisco Lorenzo Albert)

9é Premi a la Falla 310 Doctor Gil i Morte-Doctor Vila i Barberà (Vicente Chaveli Llinares)

10é Premi a la Falla 82 Olivereta-Cerdà i Rico (Juan Carlos Banacloy)

11é Premi a la Falla 42 La Creu (Pl.)-Els Àngels (Rafael Chelli Collado)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 188 Primat Reig-Vinaròs (Juan José Salóm Díaz)

2n Premi a la Falla 43 Marqués de Montortal-Berní i Català (Jose Fuster García)

3r Premi a la Falla 283 Jacint Benavente-Regina Na Germana (Daniel Barea Ortiz)

 

Premis secció 8ª

1r Premi a la Falla 332 Poeta Llorente (Óscar Villada i Sanchis)

2n Premi a la Falla 23 Tomasos-Carles Cervera (Xaume Torrent Arenas)

3r Premi a la Falla 279 Maties Perello-Lluís de Santangel (Tematizacione Santaeulalia)

4rt Premi a la Falla 118 Acàcies-Picaio (Ángel Navarro Requena)

5é Premi a la Falla 110 Lope de Vega (Pl.) (Álvaro Guija Moreno)

6é Premi a la Falla 17 Quart-Palomar (Francisco Torres Josa)

7é Premi a la Falla 142 Cuba-Buenos Aires (Cristian García Carrasco)

8é Premi a la Falla 349 Sants Just i Pastor-Serradora (Xavi Bonilla Silvestre)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 279 Maties Perello-Lluís de Santangel (Tematizacione Santaeulalia)

2n Premi a la Falla 332 Poeta Llorente (Óscar Villada i Sanchis)

3r Premi a la Falla 110 Lope de Vega (Pl.) (Álvaro Guija Moreno)

 

Premis secció 9ª

1r Premi a la Falla 161 Regne de València-Ciscar (Miguel Balaguer Nieto)

2n Premi a la Falla 15 Bosseria-Tossal (Vicente Almela Caballé)

3r Premi a la Falla 154 Sant Vicent-Marvà (José Fuster García)

4rt Premi a la Falla 327 Pintor Pasqual Capuz-Fontanars (Daniel Barea Ortiz)

5é Premi a la Falla 270 Cuenca Tramoyeres-Guàrdia Civil (Arturo Atienza Puente)

6é Premi a la Falla 146 Tres Forques-Conca-Pérez Galdós (Joaquín Martí Fernández)

7é Premi a la Falla 282 Mare de Déu de la Cabeça-J.M. Mortes Lerma (Roberto Moratalla Gómez)

8é Premi a la Falla 225 Rosari-Calabuig (Pl.) (Carlos Carsí García)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 161 Regne de València-Ciscar (Miguel Balaguer Nieto)

2n Premi a la Falla 154 Sant Vicent-Marvà (José Fuster García)

3r Premi a la Falla 15 Bosseria-Tossal (Vicente Almela Caballé)

 

Premis secció 10ª

1r Premi a la Falla 155 Barraca-Església del Rosari (Lorenzo Fandos Ayoro)

2n Premi a la Falla 166 Santa Cruz de Tenerife (Lorenzo Fandos Ayoro)

3r Premi a la Falla 180 Plaça d'Espanya-Ramón i Cajal-Pintor Benedito (Xaume Torrent Arenas)

4rt Premi a la Falla 266 Mendizàbal (Carlos Herrero Muria)

5é Premi a la Falla 240 Mestre Bellver-Marià Ribera (Sergio Sanz Romero)

6é Premi a la Falla 285 Rodríguez de Cepeda-Llorenç Palmireno (Toni Ramos Asensi)

7é Premi a la Falla 360 Ruben Darío-Fra Lluís Colomer (Juan Lluch Martí)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 115 Frederic Mistral-Murta (Marisa Falcó y Paco Pellicer)

2n Premi a la Falla 180 Plaça d'Espanya-Ramón i Cajal-Pintor Benedito (Xaume Torrent Arenas)

3r Premi a la Falla 155 Barraca-Església del Rosari (Lorenzo Fandos Ayoro)

 

Premis secció 11ª

1r Premi a la Falla 5 Doctor Olóriz-Arquebisbe Fabián i Fuero (Manolo Martínez Reig)

2n Premi a la Falla 245 Manuel de Falla-Tamarindes (Lorenzo Fandos Ayoro)

3r Premi a la Falla 20 Salamanca-Comte d'Altea (Vicente Domínguez Pérez)

4rt Premi a la Falla 81 Goya-El Brasil (G. Ribas, Artes Plásticas)

5é Premi a la Falla 170 Regne de València-Sant Valer (Joaquín Martí Fernández)

6é Premi a la Falla 163 La Pobla del Duc-Benipeixcar (Rafael Chelli Collado)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 5 Doctor Olóriz-Arquebisbe Fabián i Fuero (Manolo Martínez Reig)

2n Premi a la Falla 348 Càdis-Retor Femenia-Puerto Rico (La Comissió)

3r Premi a la Falla 94 Mercat de Montolivet (Pl.) (Cristian García Carrasco)

 

Premis secció 12ª

1r Premi a la Falla 135 Avinguda Burjassot-Joaquim Ballester (Sergio Carrero Melián)

2n Premi a la Falla 57 Pelai-Matemàtic Marzal (Andreu Sánchez Fernández)

3r Premi a la Falla 205 Nort-Doctor Zamenhoff (Daniel A. Guitarte Ortiz)

4rt Premi a la Falla 152 Sant Vicent Màrtir-Pianista Ampar Iturbi (Carlos Herranz Martínez)

5é Premi a la Falla 98 Mestre Aguilar-Maties Perelló (Carlos Ramón Araque)

6é Premi a la Falla 199 Veneçuela-Agustí Sales (Vicente Espeleta García)

7é Premi a la Falla 30 La Vall de Laguar-Pare Ferris (Pedro Rodríguez Marín)

8é Premi a la Falla 131 Iecla-Cardenal Benlloch (Álvaro Guija Moreno)

9é Premi a la Falla 209 Sant Antoni (Vicente Almela Caballé)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 80 Ripalda-Beneficència-Sant Ramon (Julia Navarro Coll)

2n Premi a la Falla 152 Sant Vicent Màrtir-Pianista Ampar Iturbi (Carlos Herranz Martínez)

3r Premi a la Falla 40 Carabasses-En Gall (Rodrigo Núñez López)

 

Premis secció 13ª

1r Premi a la Falla 2 Mercat de Russafa (David Ojeda Amorós)

2n Premi a la Falla 309 Negret (Pl.) (Manolo Martínez Reig)

3r Premi a la Falla 281 Ministre Luis Mayans-Argenter Suárez (José Luis Platero Cosi)

4rt Premi a la Falla 236 Jesús (Pl.) (Juan Jesús García Pérez)

5é Premi a la Falla 164 Pérez Galdós-Calixt III (Daniel Salvador Esteve)

6é Premi a la Falla 160 Sant Ignasi de Loiola-Jesús i Maria (Juan Carlos Banacloy)

7é Premi a la Falla 210 Alacant (Javier Rico Catalán)

8é Premi a la Falla 124 Lluís Oliag-Mariola-Granada (Isaac Argudo Molero)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 2 Mercat de Russafa (David Ojeda Amorós)

2n Premi a la Falla 374 Pere Cabanes-Joan XXIII (Santiago Muñoz Girón)

3r Premi a la Falla 164 Pérez Galdós-Calixt III (Daniel Salvador Esteve)

 

Premis secció 14ª

1r Premi a la Falla 251 Carrera de Sant Lluís-Rafael Albiñana (Francisco Tarazona)

2n Premi a la Falla 37 Dalt-Sant Tomàs (Santiago Muñoz Girón)

3r Premi a la Falla 208 Escalante-Marina (Alejandro Cano Hernández)

4rt Premi a la Falla 159 Doctor Manuel Candela-Beatriu Tortosa (Juan Carlos Banacloy)

5é Premi a la Falla 244 Josep Maria Haro-Poeta Mas i Ros (Sergio Carrero Melián)

6é Premi a la Falla 185 Poeta Altet-Benicarló (Emc2 Escultura)

7é Premi a la Falla 339 Blanqueries (Manolo Rubio Armiñana)

8é Premi a la Falla 106 Primat Reig-Sant Vicent de Paül (Sevior & Priol Arts)

9é Premi a la Falla 126 Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran (Vicente J. García Pastor)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 185 Poeta Altet-Benicarló (Emc2 Escultura)

2n Premi a la Falla 311 Castielfabib-Marqués de Sant Joan (Reyes Pe)

3r Premi a la Falla 106 Primat Reig-Sant Vicent de Paül (Sevior & Priol Arts)

 

Premis secció 15a

1r Premi a la Falla 335 L'Eliana-El Cid (Manolo Martínez Reig)

2n Premi a la Falla 189 Giorgeta-Roís de Corella (José Ramón Lisarde Ferrer)

3r Premi a la Falla 109 Sant Rafael-Anton Martín (Joaquín Martí Fernández)

4rt Premi a la Falla 19 Sant Bult (Pl.) (Daniel Alfredo Guitarte Ortiz)

5é Premi a la Falla 127 Doctor Sanchis Bergón-Túria (David Ojeda Amorós)

6é Premi a la Falla 38 Costa i Borràs-Agostina d'Aragó (Carlos Herranz Martínez)

7é Premi a la Falla 190 Mare de Déu de la Fontsanta (Lorenzo Fandos Ayoro)

8é Premi a la Falla 370 Llorers-Arquitecte Lucini (Fernando Martínez Hernández)

9é Premi a la Falla 69 Sant Josep Pignatelli-Doctor Peset Aleixandre (Vicente Espeleta García)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 97 Séneca-Iecla (Santiago Muñoz Girón)

2n Premi a la Falla 105 Poeta Asins-Alegret-Puçol (Víctor Hugo Giner Blasco)

3r Premi a la Falla 128 Mestre Valls-Mariner Albesa (Vicente Albert García)

 

Premis secció 16ª

 1r Premi a la Falla 157 Sant Joan Bosco-Duc de Mandas (Miriam García Sandemetrio)

2n Premi a la Falla 264 Lepanto-En Joan d'Àustria (José A. Azpeitia)

3r Premi a la Falla 193 Manuel Arnau-La Creu Coberta (Vicente Espeleta García)

4rt Premi a la Falla 167 En Plom-Guillem de Castro (Juan A. Navarro Guijarro)

5é Premi a la Falla 66 Arbre (Pl.) (Emilio Tamarit Simón)

6é Premi a la Falla 324 Poeta García Lorca-Oltà (Fernando Martínez Hernández)

7é Premi a la Falla 13 Actor Mora-Constitució (Marisa Falcó y Paco Pellicer)

8é Premi a la Falla 72 Joaquim Navarro-Carrícola (Xaume Torrent Arenas)

9é Premi a la Falla 212 Arts i Oficis-Actor Llorens (José Antonio Marco Gómez)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 318 Tarongers-Universitat Politècnica (Leonardo Gómez Haro i Jaume Chornet Roig)

2n Premi a la Falla 21 Borrull-Socors (La Comissió)

3r Premi a la Falla 329 Grup de Peixcadors del Perellonet (Jorge Navarro Doñate)

 

Premis secció 17ª

1r Premi a la Falla 257 Músic Espí-Gravador Fabregat (Manuel Martínez Reig)

2n Premi a la Falla 24 Càdis-Literat Azorín (Antonio Ramos Asensi)

3r Premi a la Falla 298 Pere Cabanes-Comte de Lumiares (Santiago Muñoz Girón)

4rt Premi a la Falla 70 Vidal de Canyelles-Sánchez Coello (Fernando Martínez Hernández)

5é Premi a la Falla 85 Cuba-Dènia (La comissió)

6é Premi a la Falla 357 Moreria (Pl.) (Mª Teresa Melià SantaMaria.)

7é Premi a la Falla 195 Gravador Jordán-Escultor Pastor (Francesc Gil Navas)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 298 Pere Cabanes-Comte de Lumiares (Santiago Muñoz Girón)

2n Premi a la Falla 85 Cuba-Dènia (La comissió)

3r Premi a la Falla 198 Àngel (Pl.) (Marisa Falcó ? Paco Pellicer, Fet d'Encàrrec)

 

Premis secció 18ª

1r Premi a la Falla 344 Polo i Peyrolon-Ciutat de Mula (Juan M. Varó Corbí)

2n Premi a la Falla 312 Sèneca-Poeta Mas i Ros (Paco Giner Artista S.L.)

3r Premi a la Falla 392 Blas Gámez - Ángel Villena (Arturo Atienza Puente)

4rt Premi a la Falla 353 Alcàsser-Iàtova (Fet d'Encàrrec)

5é Premi a la Falla 175 Barri Mont de Pietat (Pascual R. Montes Carrasco)

6é Premi a la Falla 359 Enginyer Josep Sirera-Pío IX (Paco Cuadros i David Zahonero)

7é Premi a la Falla 273 Regne de València-Mestre Serrano (Alejandro Cano Hernández)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 392 Blas Gámez - Ángel Villena (Arturo Atienza Puente)

2n Premi a la Falla 58 Sevilla-Dénia (La Comissió)

3r Premi a la Falla 73 Santa Creu (Pl.) (Vte. Espeleta)

 

Premis secció 19ª

 1r Premi a la Falla 50 Corretgeria-Bany dels Pavesos (Óscar Villada/ Sergio Amar)

2n Premi a la Falla 389 Manuel Melià i Fuster-María Fernanda D'Ocón (Javier Rico Catalán)

3r Premi a la Falla 153 Sant Pere-Mare de Déu de la Vallivana (Mª Teresa Meliá Santamaria)

4rt Premi a la Falla 287 Riu Bidasoa-Comte de Torrefiel (Cristian García Carrasco)

5é Premi a la Falla 241 Pare Alegre-Enric Navarro (Víctor Navarro Granero)

6é Premi a la Falla 296 Hondures (Pl.) (Alejandro Cano Hernández)

7é Premi a la Falla 63 Ripalda-Soguers (La Comissió)

8é Premi a la Falla 323 Fontcalent-Lebón (Apliquem3D)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 50 Corretgeria-Bany dels Pavesos (Óscar Villada/ Sergio Amar)

2n Premi a la Falla 287 Riu Bidasoa-Comte de Torrefiel (Cristian García Carrasco)

3r Premi a la Falla 63 Ripalda-Soguers (La Comissió)

 

Premis secció 20ª

1r Premi a la Falla 117 Daroca-Pare Viñas (Santiago Muñoz Girón)

2n Premi a la Falla 76 Josep Benlliure-Vicent Guillot (José Lorenzo Santana Riquelme)

3r Premi a la Falla 333 Mestre Serrano-Alacant (Gotes de Foc, C.B.)

4rt Premi a la Falla 99 Ferran el Catòlic-Erudit Orellana (Vicente García Pérez)

5é Premi a la Falla 200 Carcaixent-Compromís de Casp (Alejandro Cano Hernández)

6é Premi a la Falla 321 Escultor García Mas-Puerto de Santa María (Arturo Vallés Bea)

7é Premi a la Falla 4 Portal de la Valldigna-Salines (Vicente Espeleta García)

8é Premi a la Falla 237 Senent Ibañez-Massarojos (Francisco Olivares Y Juan Valencia)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 117 Daroca-Pare Viñas (Santiago Muñoz Girón)

2n Premi a la Falla 4 Portal de la Valldigna-Salines (Vicente Espeleta García)

3r Premi a la Falla 76 Josep Benlliure-Vicent Guillot (José Lorenzo Santana Riquelme)

 

Premis secció 21ª

1r Premi a la Falla 280 Doctor Berenguer Ferrer (Pl.) (José Ramón Lisarde Ferrer)

2n Premi a la Falla 383 L'Horta Sud-La Costera (Gotes de Foc, C.B.)

3r Premi a la Falla 52 Misser Rabassa-Poeta Maragall (Juan Ruiz Recio)

4rt Premi a la Falla 8 Murillo-Palomar (Sevior & Priol Arts)

5é Premi a la Falla 104 Rojas Clemente (Pl.) (Víctor Navarro Granero)

6é Premi a la Falla 385 Vicent Castell Maíques (Pl.) (Francisco José Cuadros Martínez)

7é Premi a la Falla 306 Cedre-Explorador Andrés (Marco Antonio Ceballos García)

8é Premi a la Falla 346 Riu Tajo-Cavite (Arturo Vallés Bea)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 313 Poble (Pl.)-Sant Roc (Cristian García Carrasco)

2n Premi a la Falla 373 Antiga Senda de Senent-Albereda (José Fco. Gómez Fonseca)

3r Premi a la Falla 299 Maria Ros-Manuel Iranzo (Paco Cuadros y David Zahonero)

 

Premis secció 22ª

1r Premi a la Falla 196 Guillem Sorolla-Recaredo (Alejandro Cano Hernández)

2n Premi a la Falla 271 Mossén Milà (Pl.) (José Jarauta Navajas)

3r Premi a la Falla 369 Poetes Anònims-El Real de Gandia (La Comissió)

4rt Premi a la Falla 91 Pintor Domingo-Guillem de Castro (Francisco Ribes López)

5é Premi a la Falla 347 Pare Lluís Navarro-Remunta (La Comissió)

6é Premi a la Falla 134 Vil·lanova de Castelló-Horticultor Galán (La Comissió)

7é Premi a la Falla 203 Joan Baptista Vives (Rubén Arcos Martí)

8é Premi a la Falla 172 Perez Galdos-Jesús-Mestre Sosa (Alfredo Villena y Sergio Lis)

PREMIS D'INGENI I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 46 Baix-Mesó de Morella (Vicente Domínguez Pérez)

2n Premi a la Falla 196 Guillem Sorolla-Recaredo (Alejandro Cano Hernández)

3r Premi a la Falla 338 Embarcador-Historiador Beti (La Comissió)

 

Premis Falles Experimentals Infantils 2021

 1r Premi a la Falla 21 Borrull-Socors (La Comissió)

2n Premi a la Falla 9 Na Jordana (Miguel Hernández Aguelo)

3r Premi a la Falla 80 Ripalda-Beneficència-Sant Ramon (Julia Navarro Coll)

4rt Premi a la Falla 311 Castielfabib-Marqués de Sant Joan (Reyes Pe)

5é Premi a la Falla 387 Jesús Morante i Borràs-Caminot (La Punta) (Ricard Balanzá Martínez)

 

Premis Caliu Falles Infantils 2021

1r Premi a la Falla 80 Ripalda-Beneficència-Sant Ramon (Julia Navarro Coll)

2n Premi a la Falla 374 Pere Cabanes-Joan XXIII (Santiago Muñoz Girón)

3r Premi a la Falla 126 Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran (Vicente J. García Pastor)

4rt Premi a la Falla 21 Borrull-Socors (La Comissió)

5é Premi a la Falla 278 Joaquim Costa-Comte d'Altea (Gio Torres)

Artículos relacionados